5.02 Konstellatsioonid Kiilis

Alustasin transpersonaalse terapeudina töötamist üle 11-aasta tagasi ja aasta hiljem, avastasin ka konstellatsioonid. Algselt kasutasin seda rohkem iseenda jaoks ja eraseanssidel. Mida rohkem sellega tööd tegin ja meetodit õppisin, seda enam kogesin selle tõhusust ja võimalusi.
Täna on see lahutamatu osa igapäeva töös terapeudina. Pidevalt tegelen selles valdkonnas enda täiendamisega, algselt Eestis ja nüüdseks juba palju välismaiste õppejõudude ja professionaalide juures.
Registreeru osalema siin: https://minad.ee/events/konstellatsioonid-kiilis-05-02-2024/
Mis on selles meetodis erilist? Minu jaoks on oluline see, kuidas saab nähtavaks mil moel ühe või teise inimesega seotud oleme. Kuidas esivanemate otsused, valikud ja elukogemused mõjutavad meid. Ja ka nende inimeste mõjutused, kellega sugulussidet ei ole kuid on meie eludega seotud. See meetod toob nähtavale (vähem või rohkem) reaalselt toimunud sündmused, suhted, inimesed ja kõik sellega seonduva.
Esindajaks olemisel ei ole mingeid eeldusi ega takistusi. Selleks ei pea kuidagi ette valmistuma. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda. Iga esindus toimub vaid sinu nõusolekul ja vabastatakse peale töö lõppu.
Isikliku töö tellija saab töö oma küsimusest/taotlusest kuni läbi töö juhatatud ja hetke võimaliku lahenduseni. See ei tähenda, et kõik mured on ühe korraga lahendatud, sest see on üks väike osa tervikust. Oleme inimesed ja meil on vaja aega, et ükshaaval erinevaid muutusi ka integreerida. Seejärel saame liikuda järgmise teema juurde. Küll aga võib lahenduse suunas hakata elus liikuma ka muud asjad, kui üks oluline murekoht on lahti võetud ja nähtavaks tehtud ning lahendusele sobivas suunas liikuma saadud.
Kutsungi sind osalema 5.veebruaril, kell 18:00-22:00 Kiili, Lasteaia 11-1, Harjumaa Minade Stuudiosse konstellatsioonimeetodit kogema, tööde tellijaid toetama ja kui soovid, endalegi isiklik töö tellida.
– Parkimine: Kiili Rahvamaja taga suures parklas (Nabala tee 12 maja taga). Tule parkla poolt esimesse, 2.korruselisse majja, I trepikotta, esimene korrus, krt. 1.
– Osalemine esindajana: 20€ sularaha, kohapeal.
– Isiklik töö: 150€.
– Registreeru osalema: https://minad.ee/events/konstellatsioonid-kiilis-05-02-2024/
Õhtut viib läbi Jaana Saar –  11 aastase kogemusega, rahvusvaheliselt sertifitseeritud psühhoterapeut ja kehapsühhoterapeut. Psühhogenealoog. Sertifitseeritud struktuurne- ja perekonstellöör (süsteemsed fenomenoloogilised lahendused – Moskva Süsteemse Konsultatsiooni Instituut). Minade Kooli asutaja ja õppeprogrammi läbiviija. Täiskasvanute psühholoogiliste enesearengu koolituste, seminaride, grupiteraapiate ja laagrite looja, läbiviija. Erakool Teadlik Mina külalislektor.
Loe minu kohta lisa: www.minad.ee

Kuupäev

05 veebr. 2024
Lõppenud!

Kellaaeg

18:00 - 22:00

Asukoht

Kiili, Harjumaa
Minade Stuudio

Korraldaja

Jaana Saar
Telefon
5200108
Email
teraapia@minad.ee
Website
http://www.minad.ee