Konstellatsiooni töötuba PESAs

Tule ja saa osa võimsast konstellatsiooni tervendusmeetodist.

Läbi selle on sul võimalik vaadata ükskõik millise olulise teema või küsimuse süvakihtidesse. Saad teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud ja mida on vaja teha, et jõuda parima lahenduseni. Korraga töötame vaid ühe teemaga. Sellega, mis hetkel on kõige aktuaalsem.

 

Teemad, mida konstellatsioonis käsitletakse varieeruvad seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste või oma sugulastega. Tervise küsimused. Isiksuse sisemiste osade harmoniseerimine. Külluse ja rahulolu suurendamine oma elus. Töö või elukoha valik. Elu siht ja tupikust väljumine. Naiselikkuse või mehelikkusega seotud teemad jne.

 

Transformeerivalt ja tervendavalt mõjub konstellatsiooniväljas osalemine nii kliendile kui tema loos osalevatele esindajatele.

Läbi sügavate isiklike taipamiste saavad alguse sügavad muutused ja harmoonia suurenemine oma elus. Kõik, mida oleme teadvustanud, seda saame ka tervendada!

 

Töötuba juhib sertifitseeritud konstellöör Kristel Rannamees, Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsioatsiooni asutajaliige.

Kristel on läbinud väljaõppe perekonstellatsioonides (2013), organisatsiooni konstellatsioonides (2015) ning struktuursetes konstellatsioonides (2016).

 

Osavõtu tasu eelregistreerimisega FBs või meilile 20 EUR.

Isikliku teema käsitlemine 150 EUR (vajalik eelregistreerimine).

Tasumine kohapeal.

Hinna sees kerge snäkk ja tee.

 

Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ega psühholoogiast. Kaasa võtta avatud meel ning soovi korral kirjutusvahend ja märkmik. Grupis kehtib konfidentsiaalsuse reegel, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.

Asukoht PESA – Tallinn, Pärnu mnt 102 – B korpus, I korrus.

Parkimine tasuta.

Lisainfo ja registreerimine kristelrannamees@gmail.com 56697825

Tule ja avasta enda suurem tegelikkus!

Kuupäev

13 mai 2023
Lõppenud!

Kellaaeg

11:00 - 16:00

Asukoht

PESA
Pärnu mnt 102 - B korpus, Tallinn
Website
https://%20pesake.ee

Korraldaja

Kristel Rannamees
Telefon
+37256697825
Email
kristelrannamees@gmail.com
Website
https://sisemineareng.ee