Konstellatsiooni töötuba Taivo Jansoniga Kadriorus

Oled oodatud konstellatsiooni töötuppa Tallinnas Kadriorus.
Töötuba viib läbi Taivo Janson, sertifitseeritud Pere, äri ja organisatsiooni konstellöör, struktuursete konstellatsioonide õpilane.
Toimumis koht: Tallinn, Kadriorg. Aadress Köleri 8, Kolmas korrus ruum nr. 32 (FB) Köleri Katusekamber.
Konstellatsioonimeetod on psühhoteraapiline lähenemisviis, mis keskendub suhete, perekonna dünaamika ja süsteemsete mustrite uurimisele. Selle lähenemise kaudu uuritakse varjatud dünaamikat ning püütakse tuvastada ja lahendada sügavaid perekondlikke või suhete probleeme. Konstellatsiooni protsessis osalevad tavaliselt osalejad, kellel on seos probleemi või küsimusega ning nad võtavad rolli erinevate pereliikmete või seotud osapoolte esindajatena. Inimesed võivad konstellatsiooni meetodi poole pöörduda erinevate probleemidega, nagu perekondlikud konfliktid, traumaatilised kogemused, keerulised suhted, identiteediküsimused või keerulised otsused, mis on seotud suhete või perekonnaga. Konstellatsioonid võivad aidata inimestel paremini mõista oma suhteid, leida lahendusi ja luua tervislikumaid dünaamikaid.
Konstellatsiooni töö hind 120 eurot.
Korduv töö 100 eurot
Äri ja organisatsiooni töö 140 eurot- sisaldab 45 minutit eelnevat konsultatsiooni.
Osalemine töötoas asendajana 10 eurot.
Disain töötoas aja olemasolul on tasuta.
Töötoas pakun teed, kohvi ja kerget suupistet.
Individuaalne konstellatsiooni vastuvõtt 120 eurot, kestvus 1,5 h.
Töö vajaduse ja töötoas osalemise soovi korral võta palun minuga ühendust telefonil 5207106, email: taivojanson@gmail.com või facebookis.

Kuupäev

15 veebr. 2024
Lõppenud!

Kellaaeg

18:00 - 22:00

Asukoht

Tallinn

Korraldaja

Taivo Janson
Telefon
+3725207106
Email
taivojanson@gmail.com