Konstellatsioonide õhtu Tallinnas

Kui Sul on teema, mille kohta sa ei tea enam, kuidas lahendada – sa oled proovinud kõike mis võimalik, kõike, mis on mõistlik üldse proovida, mida sul on soovitatud teha,mille peale sa üldse oled tulnud… Kuid siiski – mitte midagi ei muutu! või siis muutub mitte soovitud suunas.
Kui sa leiad end üha ja aina juurdlemast – miks see just minuga juhtub?! Või siis – miks mina sellega hakkama ei saa, kui kõik minu ümber saavad?!
Tea – see on OK, sa ei ole midagi valesti teinud! Võimalik hoopis, et just alateadvuse tasemel oled Sa seotud kellegagi või millegagi oma suguvõsast, mis vajab tunnistamist. Miski, mis vajab koha saamist Sinu suguvõsas, sinu teadlikku teadvusesse tõstmist.
Tule, vaatame koos mustritele otsa ja loome positiivseid muutusi sinu ellu!
Kutsun sind konstellatsiooniõhtule, kus saame peale vaadata sinu isiklikule teemale. Oled oodatud, kui Sul on teema, millele soovid lahendust, aga ka siis, kui Sul teemat veel sõnastatud ei ole ja soovid lihtsalt näha, mis on konstellatsioon ja kuidas näevad välja minu töötoad!
❤️
Tasakaalupanus
asendajana 15€,
disain ehk põgus pealevaat Sinu teemale 45€,
töö 110€.
 

Ühe töö kestus 1-1,5h.
Disain 15-30 min.


Kohtumine toimub Tallinnas, Asula 3. Parkimine Asula ja Jalgpalli tn tasuta. 
Alustame kell 18:00.
NB!!! Grupis kehtib range konfidentsiaalsusnõue – väljaspoole gruppi võivad osalejad kogemust jagada vaid isikliku kogemuse põhjal, teiste inimeste nimesid nimetamata.
Eelregistreerumiseks ja töö tellimiseks märgi end üritusele tulijaks, kirjuta PM näoraamatus, saada e-kiri lea.s6mer@gmail.com või helistada tel 5145742

Põgusalt minust:
Olen lõpetanud perekonstellatsiooni õpingud Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituudi materjalide põhjal Kalmer Kase juhendamisel.
Minu õpetajateks on olnud Agnes Karlson, Kalmer Kase, Olga Knjaseva, Tiiu Bolzmann, Stephan Hausner, Jana Saar.

❤️❤️❤️

Kohtumiseni!
Lea

Kuupäev

11 okt. 2023
Lõppenud!

Kellaaeg

18:00 - 21:00

Asukoht

Asula 3
Asula 3