Konstellatsioonide töötuba Jõgeval

Kui Sa vaatad sügavamale enda sisse, siis kuidas sa ennast tunned?
On seal seisundeid, millele Sa ei oska seletust anda – kurbus, hirm, ärevus, häbi, viha, valu, süütunne, ebakindlus, tervisega on miski valesti?
On seal lahendamata teemasid, mida oled ikka ja jälle vaikselt tagasi lükanud, et mitte neid tunnistada, kuigi need teemad on Sulle korduvalt ennast näidanud?
Mis toimub Sinuga hinge tasandil ja kuidas lahendamata teemad meid mõjutavad?
Kehamälus on kõik see, mis on Sind mingil elu perioodil raskelt mõjutanud ja jätnud oma jälje, mida enda teadmata kannad. Hinge tasandil oled energeetiliselt seotud mineviku lahendamata teemadega, mida Sa teadlikult ise ei tea. Need on energeetilised ühendused kuhu ei pääse ise ligi.
Ka lapsed oma ebatavalise käitumisega näitavad, et midagi on vanematel lahendamata. Alaealiste laste teemasid lahendatakse konstellatsioonis vanemate kaudu.
Konstellatsioonid näitavad ka, kuidas meie esivanemate traumad, kellega saatus meid seob, püsivad ja mõjutavad järeltulijate elu. Samuti teeb ta nähtavaks lapsepõlves toimunud traumad, mida me ei pruugi mäletada aga mis mõjutavad meie elu senini.
Paljud seletamatud seisundid meie elus näitavad just seda osa, mis on inimese enda elulooraamatust või perekonna loost välja jäetud.
Konstellatsiooni töös on oluline, et kliendil oleks võimalik avada oma süda sellele, mis konstellatsiooni töö esile toob. Tegemist on integratsiooniprotsessiga. See on järkjärguline protsess, kus tasakesi lähenetakse sellele, mida varem kogeti dramaatiliselt ja traumeerivalt.
Töö käigus traumaga seotud energia vabaneb ning ideaalis saab sellest hiljem inimest toetav ressurss.
Läbi konstellatsiooni välja on võimalik vaadata ükskõik millist hetkel olulist teemat elus, saada teada, miks see on tekkinud, kelle või millega seotud. Ja kui me näeme ja tunnistame seda, mis tegelikult on, siis leiad oma hinges rahu. Ja selle hingerahuga jõuad ka rahusse oma kehaga ja muutused sinu elus saavad toimuda.
Konstellatsioonis me vahel saame lõpetada mingi liikumise, mida me varem ei olnud võimelised või ei saanud lõpetada, energia leiab oma õige koha ja sinu elu hakkab muutuma.
Muutused sinus saavad tulla siis, kui sinus on piisavalt ruumi, aega ja lubamist.
Kui oled valmis kõike vaatama, tunnistama ja vabastama oma kehast, saad tagasi kerguse, oma jõu ja väe ning Elu ja Energia voolab jälle Sinus.
Töötoas teeme soovijatele nii konstellatsioone isikliku teemaga, kui ka lühi konstellatsioone ehk siis mingi hetkeolukorra vaatamist.
Teemad võivad varieeruda seinast-seina. Pingelised suhted partneri, laste, vanemate või oma sugulastega, tervisega seotud teemad, külluse ja rahulolu suurendamine oma elus, töö, elukoha või muude valikute tegemine jne. Tihti on suur abi ka juba sellest, kui panna teema/probleem väljale üles ja näha seda pilti kuidas asjad tegelikult on (teha lühi konstellatsioon).
Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist ja selleks ei pea ennast kuidagi ette valmistama. Kui osaled, oled juba piisavalt avatud, et kogeda.
Konstellatsiooni väli töötab kõigiga, kes on ruumis. Läbi teiste tööde saad vastuseid ka iseenda lahendamata teemadele või kohtadele elus ja mingi kerguse enda sees.
Iga konstellatsiooni töötuba loob ennast ise – inimestega, kes on sinna juhatatud ja teemadega, mis hakkavad tasapisi hargnema. Kui Sa oled sinna osalema tulnud, siis on selleks alati põhjus, miks sa pidid sinna jõudma. Taipamised tulevad hiljem, Sina pead ainult oma sisetunnet usaldama…..
Kutsu kaasa hea tuttav või lähedane, ehk on just talle seda kogemust hetkel väga vaja.
Sina saad soovitada!
Kui soovid isikliku teemaga konstellatsiooni, siis on vajalik eelnevalt teada anda kuna tööde arv on ajaliselt piiratud.
Osaluspanus:
Osalemine asendaja/vaatlejana 20 eurot (eelregistreerimisega 15 eurot).
Lühi konstellatsioon 50 eurot.
Isikliku teemaga konstellatsioon 120 eurot (eelregistreerimisega).
Konstellatsioon paarile 200 eurot (eelregistreerimisega).
Tasumine kohapeal sularahas.
Grupis kehtib range konfidentsiaalsuse nõue, et tagada turvalisus kõikidele osalejatele.
Osalemiseks on kindlasti vaja registreerida kuna grupi suurus on piiratud!
Töötuba toimub Aasa tn 8, Jõgeval.
Töötuba viib läbi sertifitseeritud perekonstellöör Merle Meitus,
Eesti Professionaalsete konstellööride assotsiatsiooni liige,
täiendõpe rahvusvahelises konstellatsiooni õppes,
kogemusnõustaja, 56 aastat elukogemust.
Kontakt: e-post: merle.meitus@gmail.com, tel 511 7563.

Kuupäev

10 dets. 2023
Lõppenud!

Kellaaeg

14:00 - 19:00
Jõgeva

Asukoht

Jõgeva
Jõgeva

Korraldaja

Merle Meitus
Telefon
+3725117563
Email
merle.meitus@gmail.com