Perekonstellatsioonid ja Hingekeele treening Shavastiga (UK)

Shavasti on üks paljudest tunnustatud konstellööridest maailmas. Ta annab seminare, töötube ja treeninguid regulaarselt ning pidevalt ringi reisides. Mitmetesse riikidesse kutsutakse teda tagasi korduvalt. Eestisse tuleb esmakordselt ja ühtlasi on see tema 57 riik, kus treeningut läbi viib.

Tule ja saa osa erilisest ning teistmoodi konstellatsioonimeetodiga töötamisest.

Esimesel päeval töötab Shavasti tavapäraselt perekonstellatsioone tehes ja kaks järgmist päeva on Hingekeele treening ehk spetsiifiline töö, kus kasutatakse ainult lühikesi, kindlaid lauseid. Õpime tundma sõnade valiku ning häälekõla mõjuvõimu. Kuuleme sageli neid ka konstellatsioonitöödes, kuid treeningul avab Shavasti nende lausete taga olevat laiemat mõtet ja sisu.

Treeningul omandatu, ei vaja erialast väljaõpet. See sobib kõigile, kas tööalaseks kasutamiseks, olenemata väljaõppest või isiklikult endaga töötamiseks.

Treeningu jooksul teevad osalejad läbi ja kogevad isiklikult, mida üks sügavamõtteline Hingekeeles öeldud lause, avada võib. Mis mõju sõnadel olla võib ja kui sügavale võib jõuda. Kogu töö käib väikestes gruppides (3-4 in.), et tagada turvaline ning intiimne õhustik, sügavaks tööks iseendaga.

Väljaõppinud ja kogenud konstellööridel on hea võimalus tutvuda ja näha kuidas 1-2 lauset võib ära teha sügava töö, ilma hulga esindajaid üles panemata. Ning, et seda saab kasutada edukalt individuaalteraapias, ükskõik millist lähenemist terapeut tavapäraselt praktiseerib.

Sündmuse kohta rohkem infot ja osalema registreerumine on siin: https://minad.ee/events/shavasti/

Sündmust korraldab Jaana Saar / Minad: www.minad.ee

Kuupäev

31 mai 2024 - 02 juuni 2024
Lõppenud!

Kellaaeg

10:00 - 18:00

Asukoht

Tallinn

Korraldaja

Jaana Saar
Telefon
5200108
Email
teraapia@minad.ee
Website
http://www.minad.ee