Katri SuurmannPerekonstellöör

Olen lõpetanud perekonstellatsioonide väljaõppe Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituudi ja Eesti Praktilise Psühholoogia ja Süsteemsete Uuringute Keskuse OK koostööprogrammis, õpetaja Olga Knjazeva, superviisor Mihhail Burnjashev, aastal 2022. Käesolevaga jätkan sama õpetaja all organisatsiooni -ja ärikonstellatsioonide õpinguid.

Lisaks olen lõpetanud transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia terapeutide              3-aastase väljaõppe Teadlik Mina erakoolis aastal 2013, õpetajad Jure Yoram Biechonski, Tom Barber, Rebecca Sears, John Rowan, Alar Tamming, Christine Kraas, jt.. Aastate jooksul olen end  pidevalt täiendanud ja täiendan jätkuvalt erinevate spetsialistide juures. Minu tutvus konstellatsioonide maailmaga algas tänu Tiiu Vilu’le, kes seda meetodit Eestis tutvustas 2010.a. Olen osalenud Tiiu Bolzmanni, Stephan Hausneri ja Thomas Hübl’i ja Colin P. Sisson’i seminaridel, Maire ja Helena Taska ja Sergei Zarsitski „Tunne ennast ja teisi“ kursusel, Kreet-Rosin Pindmaa EFT, Reiki ja iga-aastastel teadliku arengu suve-ja talveseminaridel. Harrastan Kundalini joogat ja Qigong’i. Olen õnnelikus suhtes ja kahe vahva lapse ema.

Oman ärijuhtimise alast kõrgharidust Tartu Ülikooli majandusteaduskonnast alates 2002.a. ja pikaajalist töökogemust ärivaldkonnas, mis on mind kokku viinud paljude suurepäraste inimestega ja pakkunud huvitavat eneseteostust, kuid olen alati tundnud, et vajan midagi veel, et tunda end terviklikuna ja olla oma hingega kooskõlas.

Tänaseks olen selle „millegi“ –  konstellatsiooni meetodi – nii enda kui ka teiste jaoks leidnud ja tegelen rõõmuga lisaks igapäevatööle ka inimeste toetamisega nende isiklikus arengus. Pean konstellatsiooni väga tõhusaks meetodiks, eriti töötamisel alateadlike seotustega ja sügavate traumadega.

Oled väga oodatud minu üritustele!

Katri Konstellatsioonid

Katri Suurmann – terapeut ja sertifitseeritud konstellöör

EPKA tegevliige alates 2022

+372 52 94 204

Katri.suurmann@gmail.com