Ada Kesoneni konstellatsioonide laupäev – RAHA ja KÜLLUS

Järgmine konstellatsioonide laupäev toimub 10. detsembril 2022 a.
Konstellöör Ada Kesonen (ada.kesonen@gmail.com, telef 56625425). Minu koduleht https://www.adakesonen.com/
Hind esindajatele/asendajatele 15 eurot.
Registreerimine on kindlasti vajalik (kas meilile või FB privaatsõnumina)!!!!
Perekonstellööriks õppisin aastatel 2014-2016 Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudis väljaõppekoolitusel„Süsteemne-fenomenoloogiline lähenemine ja perekondlikud sätted” , kus omandasin peresüsteemide konstellöör-terapeudi kvalifikatsiooni. Põhiõppejõud oli Olga Knjazeva. „Kõigel mis on olemas, on midagi, mis oli enne.” B. Hellinger
2019 aasta kevadel lõpetasin “Struktuursete ja sisemiste osade konstellatsioonide” väljaõppe ning praegu on pooleli organisatsiooni konstellatsioonide väljaõpe.
Me kõik oleme osa süsteemist. Konstellatsiooni teraapia lähtub arusaamast, et igas süsteemis valitseb kord. Süsteemiteooria kohaselt muutus ühes süsteemis põhjustab automaatselt muutuse kogu süsteemis. Perekonstellatsioonid teevad nähtamatud sidemed nähtavaks, aitavad igal pereliikmel leida oma koha ja pidada lugu kõigi pereliikmete kuulumisest peresüsteemi hulka.Perekonstellatsiooni kaudu on võimalik näha seoseid ja kordusi, mis kanduvad edasi põlvest põlve ja mida nimetatakse süsteemseks alateadlikuks seotuseks.
Fenomenoloogiline meetod (konstellatsioonid) põhineb morfogeensetel väljadel ja näiteks selliste väljade abil toimub looduses lindude ränne ning kalade liikumine kudemiskohtadesse (kohtadesse, kus nad on sündinud, kus on toimunud Loomine).
Perekonstellatsioonid on Bert Hellingeri väljatöötatud rühmatöö meetod. Lühidalt, kõik kes tunnevad, et tema elus on mingi takistus, mis häirib igapäeva elu (tunne, situatsioonid suhted jne), võimaldab perekonstellatsiooni meetod vaadata, millega see on seotud ning leida ressurssi sellest põimumisest vabanemiseks. Meetod on väga sügav ja puudutav.
Minust::
Alates 2009 aastast olen töötanud psühholoogina. Oma loomult olen eluuurija – seega uudishimulik kõige ümbritseva vastu. Mis saakski olla huvitavam, kui jälgida enda ja teiste sisemaailma nendes oludes ja selles keskkonnas, kus me parasjagu viibime.
Olen omandanud magistrikraadi sotsiaalteadustes psühholoogia erialal ja niikaua, kuni ennast mäletan, on mind alati huvitanud inimeste käitumise, tekkivate tundmuste ja mõtete tagamaad. Inimene kui selline on nii köitev konstrukt, et psühholoogiks õppimine tundus ainuõige valik.
Veel endast:
Olen atesteeritud koolipsühholoog (kutse 8 tase) ja olen läbinud superviisori kvaliteedigrupi (7 tase).
Aastatel 2002 – 2003 läbisin NLP Practitioner taseme väljaõppekoolituse (neurolingvistiline programmeerimine), mida julgelt võin nimetada üheks tähtsaimaiks elumuutvaks kogemuseks.
2009. a lisandus Lahenduskeskse lühiteraapia sissejuhatav koolitus.
2012. a läbitud Pereteraapia koolitust „Sissejuhatus perepsühholoogiasse ja psühhoteraapiasse“ pean samuti väga oluliseks. See andis parema mõistmise perekonnast kui süsteemsest tervikust. Kõik on kõigiga seotud ja väikseimgi muutus võib esile tuua muutuse terves süsteemis.
2010. a sattusin Rännakuteraapia kursusele “Journey Intensive & Advanced Skills, mida tookord viis läbi Arnold Timmerman. Rännaku meetod andis tehnikana võimaluse sukelduda
hingesügavustesse, lahendamaks ebameeldivaid olukordi, mille oleme surunud alateadvusse, kuid mis ometi mõjutab igapäevaselt meie eluolu. Mais 2014 õnnestus kohtuda Brandon Baysi endaga, kuna ta viis esmakordselt Eestis läbi seminari, kus sain võimaluse osaleda abitreenerina.
2011 – 2012 omandasin õpetajate Heli Randoja ja Kazuko Kuratomi (International Jomon Shindo Association) käe all Shindo (Jaapani lõõgastus ja venitusharjutuste süsteem)
instruktori oskused ning olen viinud kaks aastat läbi Shindo gruppe. Kuna aastaid tagasi olen õppinud ka klassikalist massaaži, siis kõik kehatööga seotud praktikad (TRE, Jooga,
Viierütmitants jne) on saanud oluliseks märksõnaks ja huviks minu arenguteel. Meie kehassse ladestub palju pinget ja stressi ning olen tänulik, et on tekkinud nii palju suurepäraseid tehnikaid nende vabastamiseks.
2013 sai läbitud koolitus „Sissejuhatus motiveerivasse intervjueerimisse”, mis andis head tööriistad inimese sisemise motivatsiooni uurimiseks ning üksikute motiivide mõistmiseks ja vajadusel käivitamiseks.
Aastast 2014-2016 (2,5 a väljaõpe) õppisin Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudis väljaõppekoolitusel„Süsteemne-fenomenoloogiline lähenemine ja perekondlikud sätted” , kus omandasin peresüsteemide konstellöör-terapeudi kvalifikatsiooni. Põhiõppejõud oli Olga Knjazeva. „Kõigel mis on olemas, on midagi, mis oli enne.” B. Hellinger
Veel läbisin 2014 a. õpingud Tartus kognitiiv-käitumisteraapia sissejuhatav kursusel.
2017 jõudsid lõpusirgele pea kolm aastat kestnud õpingud superviisori ja coachingu väljaõppekoolituses ning nüüd olen diplomeeritud superviisor ja coach.
Hüpnoos on mind huvitanud, nii kaua, kui ennast tean. 2018 sügisel läbisin hüpnotisööri kursuse ja olen diplomeeritud hüpnoterapeut. Usun, et muutuste tegemine alateadvuses aitavad kiiremini teha muutusi meie igapäeva elus nö tavateadvuses.
Eelmainitu oli ainult üks killuke minu õpingutest ja arenguteest ning pidev enesetäiendamine on saanud minu elu osaks – see hoiab vaimu värske ja energia pidevas liikumises

Kuupäev

10 dets. 2022
Lõppenud!

Kellaaeg

11:00 - 17:00

Asukoht

Tallinn
Ada Kesonen

Korraldaja

Ada Kesonen
Telefon
+372 56625425
Email
ada.kesonen@gmail.com
Website
https://www.adakesonen.com

Leave a Comment