Konstellatsioonid Tauno Jürgenstein’ga

„Kõigel, mis on olemas, oli midagi, mis oli enne” – Bert Hellinger.
Morfogeenne väli mitte üksnes ei sisalda infot kogu olnust ja olevast, vaid lubab, koode tundes, paljut selles muuta. Tulemusena harmoniseeruvad elud ja tervenevad saatused.
Konstellatsioon on süsteemse teraapia meetod, millega saab tuua ilmsiks ja transmuteerida isiksuse tasandil, perekonnas, suguvõsas ja muudes süsteemides tekkinud ja edasikanduvaid mustreid. Seeläbi lahenevad kliendi (tihti ka asendajate!) isiklikud raskused elus. Nii hingelise ja kehalise tervise, suhete kui ka töö, raha jm vallas.
Meetod võimaldab näha seoseid elus, muuta raskeid kohti ning teha teadlikumaid valikuid. Oluline on ilmsiks saav dünaamika, mis toimib mõistuse tasandist sügavamal. Võib öelda, et see väljendab, kuidas me hinges tunneme. Selles seisneb meetodi fenomen ja efektiivsus. Harutades lahti umbsõlmed, mis on tekkinud (pere)süsteemi fundamentaalsete seaduste eiramisest või segiajamisest ja sellest tekkinud tasakaalutustest, avab konstellatsioon võimaluse astuda välja piiravatest ahelatest ning taastada ühendus enda hingelise ehk päris olemusega, vabastada tee enda elu elamisele.
Teeme kuni kolm konstellatsioonitööd. Samuti võime uurida huvipakkuvaid küsimusi disaini vormis ehk nn lühitööna. Isikliku töö soovi korral anna palun sellest ette teada: sisekosmosejaam@keemail.me või 58003346.
Konstellatsioone viib läbi Tauno Jürgenstein, sertifitseeritud perekonstellöör ja Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) liige.
Osalemine: asendajana 15 €, isikliku töö hind 125 €, paaritöö 160 €, lühitöö ehk disain 30 €.
Maagiliste kohtumisteni! ✨

Kuupäev

08 dets. 2022
Lõppenud!

Kellaaeg

18:00 - 21:00

Asukoht

Pärnu
Tauno Jürgenstein

Korraldaja

Tauno Jürgenstein
Telefon
58003346
Email
sisekosmosejaam@keemail.me