See neljapäev kell 17:30 Konstellatsioonid Mari Pukk’iga Tallinnas

🌞 Tere tulemast Konstellatsiooniõhtule 🌞
➡ Neljapäeval 9. märts kell 17.30 – 22.00
➡ Mustamäe tee 4, II korrus, Seminariruum, Tallinn.
➡ Töötoas teen 2-3 isikliku konstallatsioonitööd.
➡ Disainid ehk minikonstellatsioonid mõne teema vaatamiseks või valikute tegemiseks. Disain ei ole mõeldud probleemi lahendamiseks vaid pigem selleks, et saada infot juurde ja näha seda, mis on varjatud.
➡ Väga on oodatud esindajad ja vaatlejad. Ei ole vaja eelnevat kogemust ega teadmisi. Lihtsalt tule kohale ja koge. Samuti siis, kui soovid kunagi oma konstellatsiooni tööd tulla tegema, siis võid tulla eelnevalt töötuppa lihtsalt vaatlejana, et näha ja tunnetada.
➡ Lisaks perekonstellatsioonidele teen nüüd ka organisatsiooni ja ärikonstellatsioonid.
Mis on konstellatsioon ja kuidas see käib?
Konstellatsioon on väga võimas teraapia vahend, mis toob nähtamatu nähtavale. Selle meetodiga saab edukalt lahendada pea kõiki murekohti. Kui Sul on küsimusi, siis kirjuta mulle julgelt.
Konstellatsioon on grupitöö. Selle looja on Bert Hellinger. Konstellatsioonitöös valib klient teisi grupiliikmeid esindama ennast ja oma pereliikmeid või muid elemente vastavalt töö teemale. See on uskumatu, kuidas esindajatel hakkavad tekkima tunded ja mõtted vastavalt teemale ilma eelnevate teadmisteta. Tule ja koge ise!
🌟 Isiklik konstellatsioonitöö kestab umbes 1-1,5 tundi. Töötoas on 2-3 tööd. Eelnevalt on vestlus ja seejärel konstellatsioon. Hind 120€.
🌟 Disain ehk minikonstellatsioon on lühem ja lihtsam. See on pigem selleks, et saada infot erinevate isikute või elementide vahel. Hea meetod valikute tegemisel ja töövaldkonna teemade puhul. Vestlus on lühike või puudub üldse. Seatakse üles esindajad ja küsitletakse, kuid pikemasse töösse ei minda. Hind 35€.
🌟 Osalemine esindajana või vaatlejana annab taipamisi iseendas ja oma teemades. Loe lisaks, miks osaleda esindajana konstellatsiooni töötoas – https://maripukk.ee/blogi/osalemine-konstellatsiooni-tootoas Hind 10€.
Pauside ajal vesi, tee ja suupisted.
AEG: Neljapäeval 9. märts kell 17.30 – 22.00 (võid liituda ka hiljem ja võid lahkuda siis, kui Sul on vaja lahkuda)
KOHT: Mustamäe tee 4, II korrus, Seminariruum, Tallinn.
🌟 Anna oma tulekust teada. Siis tean arvestada Sinuga. Kutsu sõber ka kaasa. Ootan teid!
🌟🌟🌟Registreerimisvorm – https://maripukk.ee/konstellatsioonid
Või kirjuta mulle sõnumitesse.
Olen sertifitseeritud konstellöör ja Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) liige Mari Pukk.
http://epkaest.com/team/mari-pukk/
Olen lõpetanud Perekonstellatsioonide õppe Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsioonide Keskuses Olga Knjazeva all. Lisaks õpin Ärikonstellatsioone ja neljandat aastat Transpersonaalset psühholoogiat ja hüpnoteraapiat Teadlik Mina erakoolis.
5206027
maripukk.teraapia@gmail.com
http://maripukk.ee

Kuupäev

09 märts 2023
Lõppenud!

Kellaaeg

17:30 - 22:00

Asukoht

Tallinn

Korraldaja

Mari Pukk
Telefon
5206027
Email
maripukk.teraapia@gmail.com