Marju konstellatsiooni töötuba Tallinnas

Marju konstellatsiooni töötuba💜
20.oktoober kell 17:30-22.00
Asukoht: Üks Maja, Valdeku 66, Tallinn
https://yksmaja.ee/kontakt/
Oled südamest oodatud kogema konstellatsiooni imelist väge!
Perekonstellatsioon on süsteemne lahendus, mis võimaldab meil tuvastada alateadlikke dünaamikaid, kelle või millega me seotud oleme ja milliseid oma esivanemate mustreid kordame. Meetod aitab nähtavaks teha keerukaid põimumisi nii sünniperes kui ka praeguses perekonnas või siis paarisuhtes. Kui elu justkui ei voola ja tekivad takistused, näiteks probleemid raha, tervise, suhete, seksuaalsuse, töökaaslaste või lastega, siis saame vaadata, mille või kellega see takistus on seotud. Koos saame leida lahenduse ja vajadusel luua sideme kellegagi esivanematest, kes oleks ressursiks kliendile. Läbi konstellatsiooni saame tuvastada minevikus juhtunud traumasid, mida inimene ei pruugi üldse mäletada. Saame vaadata, millega mingi tunne või sümptom on seotud, ühendada katkenud sidemed või anda tagasi koha suguvõsast välja heidetud liikmele. Konstellatsiooni tulemusel vabaneb allasurutud tundeid ning seeläbi toimub tervenemine ja vabanemine. Lahendused konstellatsioonis toovad mõistmise, aksepteerimise ning tekib sisemine selgus, mille tulemusena saab armastus võimaluse peresüsteemis taas voolata.
Sagedased teemad millega konstellatsiooni tullakse:
Erinevad konfliktid peres, paarisuhtes või tööl
Seletamatud tunded: viha, süü, ärevus, häbi jne
Sõltuvused ja kaassõltuvused
Laste käitumisraskused ja terviseprobleemid
Korduvad sündmustemustrid ja sarnased saatused suguvõsas
Sisemise lapse töö ja töö sisemiste osadega (keha, hing, vaim)
Ohver-päästja-agressor dünaamikad
Lastekaotused, abordid, katkemised, viljakusprobleemid
Kaotusvalu perekonnas ja suguvõsas
Raskus partneri leidmisel, suhte hoidmisel või suhtest lahti laskmisel
Erinevad terviseprobleemid
Olen terapeut ja sertifitseeritud perekonstellöör. Lõpetanud perekonstellatsioonide õppe Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituudis Olga Knjazeva juhtimisel. Olen ka õppinud ärikonstellatsiooni ja hetkel läbin struktuurseid konstellatsioone. Lisaks olen õppinud holistilist teraapiat Holistika Instituudis ja osalenud selgeltnägemise õppes IIka Keskuses. Oman ka joogaõpetaja (Vinyasa ja Hata) tunnistust.
Palun anna oma tulekust võimalusel ette teada, registreerides kodulehel, või tule lihtsalt kohale. Osalemine ei eelda varasemaid teadmisi konstellatsioonist. Isikliku konstellatsioonitöö jaoks on vajalik eelnev registreerimine.
Tule lihtsalt vaatama või soovi korral ka asendama. Sa võid alati tulla ka hiljem või lahkuda varem, nii kuidas võimalik on.
Oled südamest oodatud minu juurde konstellatsiooni. Loon ruumi, kus saad ennast tunda turvaliselt ja hoitult ning seeläbi toimub ka tervenemine.
Minu kohta saab lugeda siit: https://yksmaja.ee/labiviija/marju-kuusik/

Kuupäev

20 okt. 2023
Lõppenud!

Kellaaeg

17:30 - 22:00

Asukoht

Tallinn