Konstellatsiooniõhtu Katusel

Kohtume 31.05 kell 17.30 Katusel!

Konstellatsioon on psühholoogiline treening neile, kes tahavad iseendast aru saada ja mõista oma probleemide seost pere ja suguvõsa juurtega, muuta oma elu, ületada armastuse kriisid ja leida õnne, armastust ja hingerahu.
Konstellatsioon on süsteemse teraapia meetod, millega saab tervendada perekonnas edasikanduvaid mustreid ja lahendada isiklikke probleeme, sealhulgas töö, raha, tervise ja suhete vallas. Konstellatsiooniväli võimaldab näha seoseid elus, muuta raskeid kohti ning teha teadlikumaid valikuid. Harutades lahti umbsõlmed, mis on tekkinud peresüsteemi fundamentaalsete seaduste teadmatust eiramisest või segiajamisest tekkinud tasakaalutustest.

Kujund-lahenduste loomine konstellatsioonide abil vabastab jõud, mis muutuvad ressursiks soovitud suunas.

 

Konstellatsioonipäeval saab osaleda nii asendajana kui ka tellida isikliku konstellatsioonitöö, et leida vastuseid oma küsimustele.
Asendajana saavad osaleda kõik soovijad, piiranguid ei ole.

Osalemistasu asendajana 5€
Isiklik konstellatsioonitöö 120€
Disain 30€

Kui soovid isiklikku tööd, siis anna sellest teada info@katusel.ee, 56459254

Konstellatsioone viivad läbi Jana Einard ja Janno Perv.
Jana ja Janno on sertifitseeritud perekonstellöörid ja Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) liikmed.

Jana Einard

Janno Perv

Nad on läbinud 2,5 aastase väljaõppe 2019-2022 „Süsteemne-fenomenoloogiline lähenemine ja perekondlikud paigutused nn perekonstellatsioonid” Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudis, õpetaja Olga Knjazeva.

Kuupäev

31 mai 2023
Lõppenud!

Kellaaeg

17:30 - 21:00

Asukoht

Tallinn
Jana Einard

Korraldaja

Jana Einard
Telefon
+372 5645 9254
Email
jana@nard.ee