Ada KesonenEPKA juhatuse liige; Perekonstellöör, struktuurne konstellöör

Psühholoogina töötan alates 2008 aastast, omandasin 2009 aastal sotsiaalteaduste magistri psühholoogia erialal Akadeemias Nord (liidetud Tallinna Ülikooliga). Lisaks töötan hüpnoterapeudina ja olen diplomeeritud superviisor ja coach. Olen läbinud pereteraapia, kognitiiv-käitumisteraapia ja lahenduskeskse lühiteraapia sissejuhatavad kursused ning NLP (neurolingvistilise programmeerimise) praktiku õppe.

2016 aastal lõpetasin Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudis perekonstellööri väljaõppe ning aastal 2019 kliendikesksete struktuursete ja sisemiste osade konstellööri õpingud. Konstellatsioone praktiseerin regulaarselt ja kõiki õpitud teadmisi saan kasutada nii individuaalsetes kui grupikonstellatsioondes. Minu tugevusteks on psühholoogia-alased teadmised, empaatia, süsteemsus ja mitmekülgsete õpingute teadmised ning oskused, samuti pikaajaliselt gruppidega töötamise kogemus.

Kuulun Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni.

Pean ennast mitmekülgsete huvidega, tegusaks ja aktiivseks inimeseks, meeldivad väljakutsed ja olen seetõttu pidevas arengus.