Ülle LeesmaaPerekonstellöör

Olen lõpetanud Eesti Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudis süsteemsete  perekonstellatsioonide õppe Olga Knjazeva juhtimisel. Olen sertifitseeritud perekonstellöör, süsteemne terapeut. 2021 alustasin ärikonstellatsioonide ja organisatsiooni süsteemse arengu õpinguid samuti Olga Knjazeva juhtimisel.

2020 lõpetasin Tallinna Kogemusnõustajate Kooli ning pakun kogemusnõustamise teenust peamiselt Eesti Töötukassa klientidele.

Oman magistrikraadi sotsiaaltöö erialal. Oma 24-aastasest töökogemusest olen 18 aastat  töötanud otseselt või kaudselt sotsiaalvaldkonnas ning 6 aastat projektijuhtimise valdkonnas. 24 aastasest töökogemusest olen 22 aastat töötanud juhina, mistõttu tekkis huvi õppida ka organisatsiooni konstellatsioone.

Mind on alati huvitanud inimesed ja nende olemus. Olen läbinud mitmeid erinevaid kursusi, tegelenud õppimise ning enesearendamisega ca 25 aastat.

Tänaseks on saanud töö inimestega minu põhitööks. Teen grupikonstellatsioone, individuaaalseid vastuvõtte konstellatsioonimeetodiga, kogemusnõustamist, teemaõhtuid ja koolitusi eneseabivaldkonnas.

Minuga ja minu tegemistega on võimalik põhjalikumalt tutvuda kodulehel:

https://www.hingeelutuba.ee/

Ole enda mineviku kandja ja tuleviku visandaja – luba mul olla abiks sellel teekonnal…