Jaanika MölterPerekonstellöör
Alustasin oma perekonstellatsioonide õpingute teekonda 2018.aastal. See on olnud teekond iseendani kooskasvamine armastuse ja usaldusega ning vastuste otsimine ja leidmine oma küsimustele, mis on mul aidanud ennast ja teisi paremini mõista ning muuta oma elu kvaliteeti paremaks. Soovin oma kogemusi ja teadmisi nüüd teistele jagada. Me saame muuta ennast ja oma elu ning elada rõõmuga.
Lõpetasin 09.10.2022 perekonstellatsioonide väljaõppe Moskva Konsulteerimise ja Süsteemsete Lahenduste Instituudi ja Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituudi koostööprogrammi “Perekonstellatsioonid ja konsulteerimine”.
Minu õpetajateks on  Kalmer Kase, Tiiu Boltzmann, Olga Knjazeva, Vlad Syritsa, Stephan Hausner.
Jätkan õpinguid rahvusvahelises õppeprogrammis ” Struktuursed konstellatsioonid ja konsulteerimine”.
2019 – 2020 läbisin pereteraapia algkursuse “Sissejuhatus perekonna psühholoogiasse ja pereteraapiasse”  (80h + 20 h iseseisvat tööd) Eesti Pereteraapia Koolituskeskus.
Minu õpetajateks on Kiira Järv, Küllike Lillestik, Tiit Kõnnussaar, Kadri Järv-Mändoja, Triin Kahre, Auli Kõnnussaar.
2020. aastal läbisin Vaikuseminutite baaskoolituse (27 h) MTÜ Vaikuseminutid ja  Mentorite baaskoolituse (16 h) ning osalesin 2021.a Mentorite töötoas (6 h) Intelligentne Grupp OÜ.
2019. aastal läbisin SA Väärtustades Elu kursuse Üksikutele suunatud PREP-programmi ” Minu suhe on minu kätes'” (16 h + 8 h iseseisvat tööd)
2016. aastal omandasin teadmised Gordoni perekoolis Lapsevanema suhtlustreeningu koolituse  Perekeskuse Sina ja Mina Kadri-Järv Mändoja juhendamisel (32 h).
Alates aastast 2004. on olnud huvi inimteguri ja ohutuse vastu lennunduses, kus kõik algab inimesest. Olen õppinud Inimteguri teemasid Hollandis, Inglismaal, Šveitsis ning õpetanud inimeseks olemise teemasid üliõpilastele ja lennundusorganisatsioonide töötajatele.
Tartu Ülikoolis omandasin  ärijuhtimise kutsemagistri (MBA) 2003. aastal.
Alates 2001. aastast olen Eesti Kvaliteediühingu liige. Senine töökogemus on seotud juhtimissüsteemide ja kvaliteedijuhtimisega.
Teen individuaalseid konstellatsioone ja töötubasid grupikonstellatsioone peamiselt Tartus, aga ka kokkuleppel mujal sobivas kohas.