Katrin JuurveePerekonstellöör, struktuurne konstellöör

Katrin Juurvee on sertifitseeritud konstellöör, ta on läbinud Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituudis nii perekonstellööri ja süsteemse nõustaja kui ka kliendikesksete struktuursete konstellatsioonide väljaõppe. Lisaks on Katrin lõpetanud Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Erakooli ning läinud Imago suhteterapeudi väljaõppe. Ta on palju aastaid tegelenud astroloogiaga, käsitledes seda kui enesearengu meetodit, mis võimaldab inimesel enda sisemaailmaga paremat kontakti saada. Katrin on lisaks EPKA-le ka Eesti Imago Suhteterapeutide Ühingu ja Eesti Astroloogide Liidu liige.

Katrin on lõpetanud esimese haridusena Tallinna Ülikoolis eesti keele ja kirjanduse õpetaja eriala. Tal on mitmekülgne töökogemus, palju aastaid töötanud riigisektoris nii hariduse kui kultuuri valdkonnas. Psühhoteraapiani jõudis Katrin aastal 2015 isiklike elumuutuste kaudu ja enesearenguvajadusest lähtuvalt ning leiab, et just seda tööd tehes on ta jõudnud enda tõelise kutsumuseni.

Katrin Juurvee pakub terapeudina individuaalset nõustamist, hüpnoteraapiat, paariteraapiat ja  grupikonstellatsioone. Hea meelega on ta valmis viima läbi töötube ja pidama loenguid konstellatsioonide teemal. Just seda meetodit peab ta kõige hingelähedasemaks ja tõhusamaks.