Külli RoosiPerekonstellöör, organisatsiooni konstellöör, struktuurne konstellöör

Psühholoogiline nõustaja, coach ja joogaõpetaja, erapraksis alates 1997.aastast

Mul on olnud rõõm saata inimesi nende arenguteel. Algselt olen saanud kunstipedagoogi hariduse ning töötanud ka kunstniku, tantsuõpetaja, toimetaja ja personalijuhina. Sajandivahetuse eel õppisin Professionaalse Psühholoogia Erakoolis psühholoogiliseks nõustajaks, alustades 1998 RoosiKodu Stuudios erapraksisega. Aastate vältel olen end täiendanud kriisiabi, traumateraapia, analüütilise psühhoteraapia, pereteraapia ja grupijuhtimise vallas. 2011-2019 läbisin OK Koolituskeskuses pere-, organisatsiooni ja struktuurse konstellaatori väljaõpped ning Erickson College Internationali korraldatud lahenduskeskse coachi treeningprogrammi.

Inimeste eneseleidmise toetamiseks kasutan nii individuaalse nõustamise/coachingu kui grupitöö meetodeid ning töötan ka Skypes. Olen juhendanud isikliku arengu, psühhodünaamilisi, kriisiabi ja perekonstellatsioonide gruppe; viinud läbi organisatsioonipsühholoogia, kriisiabi ja jooga kursuseid. Individuaalkohtumistel kasutan põhiliselt tööd unenägudega, vestlusteraapiat, liivateraapiat ja individuaalseid konstellatsioone, tarvidusel coachingu tööriistu. Sobivaima meetodi valime koostöös kliendiga vastavalt tema vajadustele ja töö iseloomule.

Jooga- ja liikumishuvilisena olen end täiendanud ka mitmete kehateraapiate vallas ning pakun lisaks eelnevale psühhosomaatilist nõustamist kombineerituna keha ja psüühikat tasakaalustavate Bowtech sidekoe tehnika seanssidega.

Olen pikaaegses abielus, täiskasvanud lastele ema ja kasuema ning nende lastele vanaema. Mulle on väga oluline side loodusega, meeldivad reisimine, ajalugu ja kaunid kunstid.